همان‌طور که می‌دانیم اپل قصد دارد، تولید آیفون ۴s را به کارخانه جدید  فاکس‌کان در برزیل  منتقل نماید، این خبر زمانی جالب‌تر می شود که ما عبارت ساخته شده در برزیل (Made in Brazil) را در کنار عبارت (Designed by Apple in California) بر روی آیفون‌های موجود در دستان مشتریان ببینیم!

بر طبق خبری که وبسایت مک‌مگزین برزیل منتشر کرده می‌توانیم اولین آیفون از این نوع را نیز در تصاویر این وب‌سایت شاهد باشیم! هر چند این خبر رسما تایید نشده اما نویسنده این مطلب ادعا دارد که آیفونی که در اختیار دارد یک آیفون ۸ گیگ است که در پشت آن به جای made in china (واژه نام آشنای ایرانیان) به زبان پرتغالی عبارت Brazilian industry  حک شده است.

وی همچنین شماره مدل دستگاه را که با عبارت BR به اتمام رسیده به تصویر کشیده که نشان‌دهنده ساخت این گوشی در برزیل است. در پایان این مطلب، نویسنده همچنین ادعا می‌کند که طرفداران آیفون می‌توانند تا ۲ دسامبر منتظر در دست گرفتن آیفون  ۴sهشت گیگ ساخت برزیل باشند.

به نظر می‌رسد اپل در حال اعمال سیاست‌های جدید تولیدی برای محصولات خود است!تاریخ : 1390,09,07 | 11:05 | نویسنده : محمد | نظرات (0)
.: Weblog Themes By VatanSkin :.